Ексклюзивні
програми Академії

Список програм

uCoin

Під час навчання, ти будеш заробляти uCoin. Накопичену суму ти зможеш вивести у вигляді «Грошового Сертифікату» або витратити в нашому фірмовому магазині.

Докладніше

uNetwork

Приватний канал для професійного спілкування. До каналу мають доступ викладачі, ментори і всі випускники Академії. Тут ти зможеш задавати питання і отримувати професійні поради.

uJob

Система, яка відкриває доступ до резюме наших випускників для IT компаній - партнерів Академії. За допомогою системи uJob ти зможеш знайти роботу.

uInternship

Програма, що дозволяє пройти 3-місячне оплачуване стажування в IT компаніях - партнерах Академії. Для проходження стажування необхідно набрати прохідний бал і виконати тестове завдання.

uMeetup

Програма закритих зустрічей для випускників та партнерів Академії. Під час зустрічей, ти розшириш коло спілкування, познайомишся з новими людьми і знайдеш нових партнерів. А також у тебе буде можливість пройти школу ораторського мистецтва.

uBusiness

Серія занять бізнес грамотності для випускників Академії, які хочуть відкрити свою власну справу.

uStream

Безкоштовний пробний курс. Даний курс складається з 2 частин. Під час першої частини, тобі потрібно переглянути серію безкоштовних уроків по обраному курсу або напрямку. Під час другої частини ти отримаєш завдання для самостійного виконання, а твоє рішення перевірить ментор в режимі онлайн. uStream проводиться за 2 тижні до дати початку навчання потоку.

uJobFair

Цей захід на якому у потенційних роботодавців є можливість презентувати свою фірму і підібрати персонал. Під час ярмарку, також і у студентів є можливість пройти попередню співбесіду на роботу. У разі успішного проходження співбесіди та закінчення навчання, випускник працевлаштовується.