Чому варто отримати IT освіту в uAcademy?
3 наші переваги!

Відео про переваги

Cписок переваг

1. Резюме і портфоліо.

Під час навчання ти складеш свою професійну резюме англійською мовою і підкріпити його, створивши портфоліо своїх робіт.

Чому це важливо?

Все ейчари, при розгляді кандидатів на працевлаштування, в першу чергу звертають увагу на грамотність складання резюме. А якщо твоє резюме буде правильно складено англійською мовою - це збільшить твої шанси як мінімум удвічі.

На зображенні намальований зовнішній вигляд бланка резюме головного героя uAcademy - бджілки

2. Рецензія Soft Skills.

Після закінчення курсу Soft Skills, ти отримаєш документ від професійного психолога. У цьому документі будуть вказані твої психічні особливості і сильні сторони. Буде визначено твій психотип.

Чому це важливо?

При працевлаштуванні, ейчару буде набагато простіше визначити для тебе систему навчання і роботи в компанії. Це буде реальним перевагою перед іншими кандидатами. Так як істотно полегшить процедуру твого працевлаштування та адаптації в команді.

На зображенні намальована схема навичок, які придбала бджілка за час проходження курсу

3. Технічна рецензія.

Після твого навчання і зданої дипломної роботи разом з Дипломом ти отримаєш Технічну рецензію. Це документ складений на підставі виконаних завдань, в якому викладач дасть тобі, як фахівця, характеристику. У цьому документі будуть вказані твої сильні сторони.

Чому це важливо?

Технічна рецензія дозволить виявити твої сильні сторони і максимально швидко адаптувати тебе до роботи з продуктом компанії.

На зображенні мальована бджілка тримає гайковий ключ на тлі гігантських шестерень і написи Hard Skills.